10minuta lajme shqip blue1
Si u ndalua çiklisti nga kalimtari???

02 Oct 2016

Ndonjëher dikush duhet të ndaloj që të marrësh mësim.

Kjo ngjarje ndodhi në Londër kur një njeri i nervozuar ndalon dhunshëm një çiklist derisa ai ishte gabim dhe kalonte në dritën e kuqe.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android