10minuta lajme shqip blue1
Puntorët me veturë të buzëqeshur...

03 Oct 2016

Po thuajse të gjithë prej nesh kemi probleme me udhtime gjat vajtjes dhe ardhjes në punë.

Mirëpo një grup punëtorësh kishin bërë zgjidhje më të mirë se sa në autobus apo tren, për qka është fjala shikojeni edhe ju videon.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android