10minuta lajme shqip blue1
Policia prangos 102 vjeçaren...

05 Oct 2016

Edhe pse ishte 102 vjeçare ajo ishte e pastërt.

Ndonjëher adoleshenca asnjëher nuk vdes brenda nesh, njësoj sikurse Edie Simms e cila edhe pse e vjetër kishte dëshirë që policia ta prangosnin një ditë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android