10minuta lajme shqip blue1
E dashura Monika...

06 Oct 2016

Ndonjëherë është shum interesante se si femrat bëhen xheloze.

Këtë na tregon Papa Crazy ku e kishte bërë një plan me një mik të tijin për ta shikuar se si do të reagonte e dashura e tij kur ti she disa aferta të dashurisë përmes sms në telefon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android