10minuta lajme shqip blue1
Si u hodh në autobus nga pema??

08 Oct 2016

Ndonjëher kur të jesh në dilema mundohesh të bëshë zgjidhje në qdo mënyrë.

Kjo ngjarje ndodhi në Londër kur ai hidhet nga pema në autobusin dykatësh dhe pastaj bënë xhiro nëpër Londër, për më shum shikojeni edhe videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android