10minuta lajme shqip blue1
Djaloshi në stuhi pak më ndryshe se ...

09 Oct 2016

Të gjith mundohemi të jemi më ndryshe se të tjerët.

Kjo gjë ndodhi nga një student kur të gjith ishin mbyllur brenda kur kishte filluar një stuhi dhe reshje shiu ai ishte zhveshur dhe kishte marrë një flamur të Shteteve të Bashkuara dhe vraponte në rrugë, për më shum shikojeni edhe ju videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android