10minuta lajme shqip blue1
Lidhja e kravates pak më ndryshe se...

10 Oct 2016

Jo vetëm femrat kan problem me veshjen e tyre.

Kjo ju ndodh edhe burrave derisa ata janë të vogël si mund të lidhin këpucët pastaj kur të rriten kravaten, por cila ishte metoda misterioze e lidhjes së saj kjo ju mbetet që ju ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android