10minuta lajme shqip blue1
Dorezat për mbajtje të Samsung Note 7

12 Oct 2016

Nuk është hera e parë që po ndodh një gjë e tillë.

Në një restorant të ushqimeve të shpejta në Korenë e Jugut një kamariere i ka përdorur dorëzat për ta hedhur në borllogë Samsung Note 7.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android