10minuta lajme shqip blue1
Femrat që mbledhin mbeturina si bëjnë twerk...

13 Oct 2016

Asnjëherë puna nuk ka qene e keqe për askënd.

Mirëpo ato janë tre femra në Brazil të cilat punojn sikur pastruse në grumbullimin e mbturinave, mirëpo si e bëjnë ato këtë gjë kjo ju mbetet që ju ta shikon videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android