10minuta lajme shqip blue1
Breshka mund lepurin sërish...

14 Oct 2016

Të gjith e dini fabulën e famshme mes lepurit dhe breshkës.

Ata e realizuan këtë edhe në jetën reale, se si lepuri ndalet të pushoj në mes të rrugës duke thënë se kam kohë të mjaftueshme dhe kur breshka e tejkalon atë në fund.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android