10minuta lajme shqip blue1
Si u ndrydh kanaçja me gjoks

15 Oct 2016

Ndonjëher po të shkojm në ndonjë ndejë mund të mësojm edhe shum gjëra të tjera.

Kjo e fundit ndodhi në Hales të Shteteve të Bashkuara kur ajo godet me gjoks një kanaqe.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android