10minuta lajme shqip blue1
Reagimi ndaj rrobave të Hallowenit...

16 Oct 2016

Jo të gjithë e duam festën e Hallowen-it.

Këtë na tregon një djalosh i cili vjen nga Miçigani i Shteteve të Bashkuara kur ai shkoi në një market me nënën e tij dhe e pa një skelet me flok të gjata mirëpo cili ishte reagimi i tij kjo ju mbetet që ju ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android