Print this page

Si u largua nga emisioni

17 Oct 2016

Gruaja me gjoksin më të madh është ajo në Spanjë dhe quhet Yola Berrocal.

Mirëpo ajo ishte e ftuar në një televizion dhe prezantuesi e detyroi atë të largohet pasi që ai ja zhveshi fustanin, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)