10minuta lajme shqip blue1
Dasëm apo tragjedi ...

18 Oct 2016

Ndonjëher është e tepërt kur mundoheni të bëni diqka më shum gjatë darsmës tuaj.

Kjo ndodhi në Bejrut të Libanit kur dasma për pak nuk u kthye në një tragjedi kur nusja dhe dhëndri hedhen në pishin, mirëpo si ja dulen ata kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android