10minuta lajme shqip blue1
4 vjeçe dhe din të flas 7 gjuhë...

19 Oct 2016

Ndonjëher nuk është e kotë se thuhet ka disa njerëz që kanë talent.

Kjo e fundit ndodhi kur një vogëlushe 4 vjeçare nga Moska din ti flas shtatë gjuhë të botës, ajo quhet Bella Devyatkina dhe dinë të flas anglisht, spanjisht, gjermanisht, frëngjisht, kineze dhe arabisht normalisht edhe gjuhën e saj rusisht.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android