10minuta lajme shqip blue1
Macja në emision të drejtpërdrejtë...

20 Oct 2016

Në televizionin turk Denizil u shfaq një mace në emision.

Drejtuesi i emisionit ishte Kudret Celebiogu ishte në emionin të mengjesit në Radio Televizionin Denizli kur aty pa pritur hyri një mace dhe se çfarë bëri ajo kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android