10minuta lajme shqip blue1
Djaloshi doli për pazar dhe si përfundoi ?!!

21 Oct 2016

Ndonjëher kur ti lëmë fëmijët për zgjedhjen e të bërë pazar mund të mbesim pa të.

Këtë na tregon një baba i pa kujdesshëm i cili vjen nga Belgjika dhe e lejon djaloshin e tij të bëjë pazarin e javës mirëpo i tërë pazari përfundon në çokollata dhe akullore, për më shum shikojeni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android