10minuta lajme shqip blue1
Kjo ndodh kur të lirohet malli

26 Oct 2016

Kur bie zbritja në supermarkete mund të kemi edhe shkelje të njerzëve.

Kjo ndodhi në një supermarket në Rio de Janiero të Brazilit kur ata mësuan që ka lirim të mallit ku aty janë rrëzuar dhe e kan shkelur njëri tjetrin duke hyr brenda.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android