10minuta lajme shqip blue1
Gjyshja 68 vjeqare me 68 qirinjë

27 Oct 2016

Gjithqka është e lidhur me mosh si aktivitetet ashtu edhe ditëlindjet.

Kjo është një gjyshe që për ditëlindjen e saj deshti ti frynte 68 qirinjë në torte mirëpo si duket nuk i shkoi gjithqka siqë është planifikuar sepse aty morri zjari dhomën, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android