10minuta lajme shqip blue1
Gjirafa shok me lepurin ...

28 Oct 2016

Një 49 vjeçare kishte dashur ti bëjë foto një gurpi të gjirafave.

Mirëpo Ayesha Cator siqë quhet ajo kishte hasur në diqka të pazakont kur kishte parë një gjiraf të luaj me një lepur.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android