10minuta lajme shqip blue1
Si u befasua vajza në dasmën e nënës së saj ...

29 Oct 2016

Vajza 6 vjeqare u befasua në dasmën e nënës së saj me njerkun.

Këtë gjë na tregon video se si njerku i saj i kërkoi të bëhej fëmija i saj i parë por si reagoi kjo ju mbetet që ju ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android