10minuta lajme shqip blue1
Si i hargjoi 12 mijë litra coca cola

31 Oct 2016

Kur je i vjetër dhe je në pension nuk ke se çfarë bënë dhe vetëm dëshiron të eksperimentosh.

Këtë t antregon një plak 73 vjeqar i cili vjen nga Sheder një pjes në juglind të Latvisë që kishte mbushur një grop me 12 mijë litra coca cola për ta zhdukur ndyshkun e veturës së tij.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android