10minuta lajme shqip blue1
Si aj djeg vetullat Sambuca?!!

03 Nov 2016

Ka njerëz që nuk din as se si pihen disa pije.

Për këtë e kemi një fakt nga Lancanshire të Anglisë një burrë ka djegur vetullat duke tentuar ta pijë lëngun e njohur Sambuca të ndezur.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android