10minuta lajme shqip blue1
Si jetoi 34 vjet me një krokodil!!

04 Nov 2016

Jo të gjith e kan frikë nga krokodili.

Një 65 vjeçar nga japonia kishte marrë një krokodil kur ai kishe qenë i vogël dhe ai me të u rrit dhe është bërë 2.1metra i gjatë dhe peshon 46 kilogram, mirëpo si kujdeset ai për të kjo ju mbetet juve që ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android