10minuta lajme shqip blue1
Si u largua nga mishi...

05 Nov 2016

Pas 22 vitesh diteë nga mishi, ajo vendos të provojë atë.

Kjo e fundit quhet Stephania Potakis dhe nuk e kishte konsumuar mishin që nga shkolla fillore, ajo tregon se mishi qenka i shijeshem i lëngshëm dhe se nuk gjendet kjo shoje tek ushqimi i saj i përditshëm.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android