10minuta lajme shqip blue1
Vajza anoreksike bëhet 300 kilogramë

06 Nov 2016

Ajo ishte 48 vjeçare dhe quhet Debbie Reason dhe peshon 300 kilogramë.

Ajo thotë se tërë këtë peshë e ka prej nënës së saj sepse ajo mendonte se vajza do ti bëhej anoreksike dhe i kishte dhënë racione të mëdha dhe shum të shpeshta.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android