10minuta lajme shqip blue1
Kritika e gruas kundër tij ...

07 Nov 2016

Ndonjëher instinktin nuk duhet ta dëgjojmë se mund të zhgënjehmi.

Kjo i ndodhi një pensionisti 84 vjeçar i cili i ndihmoi ta kapnin një hajdut që kishte vjedhur, mirëpo kush e kritikoi kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android