10minuta lajme shqip blue1
Çka ju ndodh femrave këmbngulëse ?!

09 Nov 2016

Ndonjëher femrat janë shum këngulëse dhe nuk mund të arrijn asgjë me të.

Kjo i ndodhi një gruaje në një qendër tregtare në Britani të Madhe kur ajo nuk ndalonte së ecuri në drejtimin e kundërt me shkallët lëvizëse.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android