10minuta lajme shqip blue1
Gjysmë shkallë gjysmë liftë ...

10 Nov 2016

Mjeti i cili mundëson të lëviz lart posht në shtëpit tuaja.

Kjo që mund ta shihni ai është një kombinim i shkallëve dhe liftit i cili lëviz me duart dhe këmbët tuaja, për më shum shikojeni videon e mëposhtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android