10minuta lajme shqip blue1
Babai dhuratë...

12 Nov 2016

Ndonjëher po të marrësh dhurata para kohe për ditëlindje është shum e këndshme.

Kjo i ndodhi një vogëlushes nga Anglia kur ajo nuk e kishte parë babain e saj për dy muaj dhe ai i erdhi një ditë para kohe.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android