10minuta lajme shqip blue1
Kur nuk i lajmrohesh gruas mund të ndodhë...

13 Nov 2016

Ndonjëher nuk është e thënë kotë se gruaja xheloze mund të rrah.

Kjo e fundit i ndodhi një burrit në Tailandë kur kishte dal për tu argëtuar dhe nuk i kishte treguar gruas së tij, dhe ajo e kërkoi tërë natën, mirëpo kur e gjeti qka ndodhi kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android