10minuta lajme shqip blue1
Djaloshi me akrobaci të veçanta!!

14 Nov 2016

Ndonjëher është shum interesante kur i shikon fëmijët që kanë aftësi të veçanta.

Kjo e fundit ndodhi në Pakistan kur e kishin xhiruar një video se si ai zbrit nga shkallët e një shtëpis së dykatëshe por për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android