10minuta lajme shqip blue1
Droni që zbuloi tradhëtin ...

15 Nov 2016

Ndonjëher xhelozia nuk do të ishte e mundur mos të ishte dashuria.

Kjo filloi kur një burr nisi të kishte dyshime për gruan e tij kur ai me anë të një dronit e zbuloi se gruaja e tij po e tradhtonte.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android