10minuta lajme shqip blue1
Rreze dielli apo jete ...

17 Nov 2016

Ndonjëher është shum interesante me nënën natyrë se qka bënë ajo.

Kjo e fundit ndodhet një mrekulli në Viganella që është një vend malor në Val d'Ossla të Italis ku ka më pak se 100 banorë por shikojeni se si ata jetojn me rrezet e diellit.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android