10minuta lajme shqip blue1
Korrektisa e punës !!

20 Nov 2016

Të gjith njerëzit nuk janë të korrektë me punënën e tyre.

Kjo e fundit ndodhi në Croydon të Anglisë kur ai u ndalua nga policia pasi që ai nuk i dërgonte mbeturinat në deponin e tyre, por i zbrazte nëpër rrugë të ndryshme, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android