10minuta lajme shqip blue1
Tuneli i pingiunëve

21 Nov 2016

Ndonjëher mirësia e njeriut është shum e mire.

Kjo që ndodhi është një shembull i mire ku në Oamaru të Zelandës së Re kanë bërë një tunel pasi aty rruga është shum e frekuentuar dhe ju kan mundësuar që pinguinët të mos rrezikohen nga makinat.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android