10minuta lajme shqip blue1
Dashuri se jo mahi !!!

22 Nov 2016

Ndonjëher mund të kemi mëngjes shum të keq, mirëpo kjo që i ndodhi asaj nuk i ka ndodhur askujt.

Djaloshi Derek Deso i cili është në një lidhje i kishte bërë diqka të tmerrshme partnerës së tij, por se qka i ndodhu të dashurës kjo ju mbetet që ju ta ndiqeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android