10minuta lajme shqip blue1
Jeton në rrugë ..

27 Nov 2016

Jetoi 6 muaj në nënkalim, por ai vendosi ta bëjë banesën e tij luksoze.

Kjo ndodhi kur ai i morri dy divane i vendosi shtratin për dy persona guaskën e tualetit dhe me një jakuzi të improvizuar e tërë kjo është bërë nga vullneti i tij.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android