10minuta lajme shqip blue1
Balerina që bënë tush në oborrin e saj...

28 Nov 2016

Ajo quhet Anastasia Volochkova dhe ishte një balerin e shkëlqyer në Rusi.

Mirëpo u përjashtua sepse ka shtuar pesh, por si duket Volochkova nuk e përjetoi edhe aq rënd këtë përjashtin sa që bënë banjë në mengjes heret në acar në vaskën që e ka në oborr, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android