10minuta lajme shqip blue1
Kujdesi në rrugë apo hakmarrja...

01 Dec 2016

Ndonjëher edhe kur të tjerët të bëjnë keq ti nuk duhet të ja kthesh.

Mirëpo një motoçiklist i cili ishte duke pësuar keq nga një vetur, ai i afrohet afër asaj veture dhe i thotë të ndaloj sepse shoferit të veturës i kishte rënë kuleta, për më shum ndiqeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android