10minuta lajme shqip blue1
Martesa e Zonjushes Li !!!

02 Dec 2016

Nuk është e thënë kotë se dashuria nuk njeh moshë.

Kjo i ndodhi një djaloshi që ishte dashuruar në arsimtaren e tij, deri sa ai ishte 17-18 vjeçar dhe kishte vendosur ti propozonte martes arsimatres së tij, mirëpo si reagoi Zonjusha Li kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android