10minuta lajme shqip blue1
Ishte ne koma apo jo ???

05 Dec 2016

Ndonjëher familjaret mundohen të bëjnë më të miren për ju.

Kjo i ndodhi një njeriu që kishte përdorur drogë për 13 vjetë, mirëpo ai ishte ne gjum dhe familjaret vendosen të bëjnë se ai ishte ne koma për një kohë të gjatë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android