10minuta lajme shqip blue1
Këto janë pesë reagimet e veçanta në sallën e gjyqit!!

06 Dec 2016

Ndonjëher e vërteta të dhemb, e sidmos kur duhet ta ndëgjosh me ngadalë.

Kjo e fundit ndodh kur gjatë sallës së gjyqit njerzit kan dalur nga kabina për ti parë vrasësit e fëmijëve të tyre, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android