10minuta lajme shqip blue1
Cimeri hajdut i brushave ...

08 Dec 2016

Ndoshna disa njerëz që janë të mirë mundohen që të ju bëjnë mirë të gjithëve.

Kjo ngjarje ndodhi në Zeland të Re kur një çift e kishin një njeri cimer, mirëpo çifti dyshonte se mos ishte duke ju vjedhur ndonjë gjë, mirëpo kjo e fundit ju doli diqka krejtësisht tjerët për ta kuptuar se çfar ishte ndiqeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android