10minuta lajme shqip blue1
Si u godit balerina ?!!

10 Dec 2016

Ndonjëherë edhe humbja është pjesë e lojes.

Mirëpo kjo thënje nuk vlen për të gjith, si shembull gjatë një ndeshjes të arteve marciale njëri sportist kishte humbur dhe nga inati e nervoza kishte filluar ta qëllonte një balerinë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android