10minuta lajme shqip blue1




Shpëtoi vajzën nga zjarri

11 Dec 2016

Nuk duhet të punoj gjithkush, se jo të gjith janë të prirë për të punuar.

Këtë më së miri na tregon një zjarrfikës i cili e shpëtoi një vajzë të vogël nga banesa e saj, kur kjo ngjarje ndodhi në Buenos Aires të Argjentinës, për më shum shikojeni videon.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android