10minuta lajme shqip blue1
Si e mashtroi të dashurin ??

12 Dec 2016

Ndonjëherë dashuria mund edhe të të çmend.

Kjo e fundit ndodhi nga një grua e cila i kishte bërë një video kinse po mbytej dhe kur të vjen i dashuri i saj ta shikoj atë të mbuluar me gjak, por si reagoi ai kjo ju mbetet që ju ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android