10minuta lajme shqip blue1
Polici më indiferent në botë!!

16 Dec 2016

Nuk mund të besoni se si duhet të reagonte një policë indiferent.

Kjo e fundit ndodhi kur në Indonezi një polic e ndaloi një grua dhe në momentin që donte të ja jepte gjobën ajo reagoi ashpër dhe e sulmoi atë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android