10minuta lajme shqip blue1
Si duhet bërë video të fshehta?

22 Dec 2016

Jo të gjith mund të jenë të zgjuar dhe të bëjnë materiale për të shitur.

Një burrë nga Rusia kishte vendosur kamera në guaskën e tualeteve të sallave të sportit, kinemave, teatrove, në mënyr që të bënte material  për të shitur përmes internetit, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android