10minuta lajme shqip blue1
Njeriu më i pa pastërt !!!

23 Dec 2016

Ky është njeriu më i pa pastërt në botë.

Ai është një 82 vjeçarë dhe ai nuk është pastruar me ujë sepse e urrenë atë, por po ta shikoni ai nuk mund të vërehet nga toka apo nga shkëmbinjët.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android